Сім’я маe на рахунку в банку 50000грн.Частину грошeй вона плануe витратити на покупку пилососа й

ноутбука.Ціна пилососа 7500грн,що становить 2/5 вартості ноутбука.Скільки грошeй залишиться на рахунку сім’e в банку після придбання ціeіі тeхніки.

Ответы на вопрос

Отвечает Әлби Қуаныш.

Покрокове пояснення:

ноутбук-? грн.

пилосос-7500 грн. 2\5 від ноутбука

всього- 50000 грн.

1)7500:2=3750(грн.)-1/5

2)3750*5=18750(грн.)-ціна ноутбука

3)3750+18750=22500(грн.)-вартість покупки

4)50000-22500=27500(грн.)- залишиться

Ответ: 27500 залишиться