Сім'я має на рахунку в банку 70 000 грн. Частину грошей вона планує витратити на придбання пилососа

і ноутбука. Ціна пилососа 9 600 грн., що становить 3/7 вартості ноутбука. Скільки грошей залишиться на рахунку сім'ї в банку після придбання цієї техніки?

Ответы на вопрос

Отвечает Vishnikov Dima.

Ответ:38000грн

Пошаговое объяснение:

9600/3*7=22400грн - цiна ноутбука
22400+9600=32000грн - пилосос i ноутбук разом

70000-32000=38000грн-остача