Еліо виготовляє свічки довжиною 14см. Кожна свічка горить 8 годин. Він хоче дізнатися, скільки

горітиме свічка довжиною 21см. Він припускає, що довжина свічки та час горіння є пропорційними. Скільки горітиме свічка довжиною 21см?​

Ответы на вопрос

Отвечает Афоничева Ксюша.
Використавши припущення Еліо ,можна скласти пропорцію:
14/8=21/х -> х=21•8/14=12 (годин)

Свічка горітиме 12 годин