Потяг проїхав 168,4 км за 4 год. Скільки кілометрів проїде потяг за 3,5 год, ідучи з тією самою

швидкістю ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Минский Захар.

1) 168,4 : 4 = 42,1 (км/ч) - скорость поезда;

2) 42,1 · 3,5 = 147,35 (км) - проедет поезд за 3,5 ч.

Выражение: 168,4 : 4 · 3,5.

Ответ: 147 км 350 м.