Ә) Кешкісін көрме алаңында концерт өтті. Концертте 586 ере- сек адам болды, ал қалғаны – балалар.

Егер концертке барлығы800 адам келген болса, онда балалардың саны қанша? Есепті теңдеу құрып шығар​

Ответы на вопрос

Отвечает Захарова Світланка.

Ответ:

586+х=800

х=800-586

х=214

586+214=800

х=х