Додаткове завдання. 1. Задача. З однієї груші зібрали 48 кг груш, а з другої – 54 кг груш.

Частину груш розклали у 6 відер, по 4 кг у кожне. Скільки кілограмів ще треба розкласти? 2. Знайти числове значення виразу а – b, якщо а = 23, b = 4.

Ответы на вопрос

Отвечает Бузина Наталия.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

№1

1. знайдемо вагу всіх яблук:

48+54=102 кг

2. знайдемо скільки яблук вже розклали:

6*4 = 24 кг

3. знайдемо скільки кг треба ще розкласти:

102-24 = 78 кг

№2

Якщо а=23, b=4, то а-b= 23-4=19

Отвечает Балицкая Ульяна.

Ответ:

1. 78 кг

2. 19

Пошаговое объяснение:

1.

1) 48+54=102 (кг) - груш всього зібрали

2) 6*4=24 (кг) - розклали

3)102-24=78 (кг) - треба розкласти

Відповідь: 78 кг ще треба розкласти

2.

23-4=19