Задача. З однієї груші зібрали 48 кг груш, а з другої – 54 кг груш. Частину груш розклали у 6

відер, по 4 кг у кожне. Скільки кілограмів ще треба розкласти? 2. Знайти числове значення виразу а – b, якщо а = 23, b = 4.

Ответы на вопрос

Отвечает Яушев Никита.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

48+54=102кг собрали с 2 груш

6*4=24кг груш розклали

102-24=78кг ще треба розкласти

а-b=19

23-4=19

Отвечает Мельникова Анастасия.

Відповідь:

1  .  48+54 =102(кг)-груш

2. 6*4=24(кг)-груш розклали

3.102-24=78(кг)

пояснення:

2. 23-4=19