Ширина прямокутника дорівнює 12дм,що становить3/4 його довжини. Знайди периметр та площу

прямокутника

Ответы на вопрос

Отвечает Безнощенко Захар.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

12*3:4=9 дм - довжина

Р=12+9+12+9=42 дм - периметр

S=12*9=108 дм² - площа

Отвечает Королевская Молдир.

Ответ:

56дм і 192дм.кв.

Пошаговое объяснение:

довжина = 12 : \frac{3}{4} = 16дм

периметр = 2(12+16)= 56дм

площа = 12*16 = 192 дм^2