У басейні було 2 400 л води. Спочатку в нього долили чверть кількості води, що була, а потім від

кількості води, що в ньому стало, відлили 2/3 .Скільки літрів води залиши- лося в басейні?

Ответы на вопрос

Отвечает Бабина Елена.

Пошаговое объяснение:

1)2400:4=600

2)2400+600=3000

3)3000:2*3=4500

4)4500-3000=1500