Петро П'ятак поклав у банк 14 000 грн під 10% річних. Якою буде сума на його рахунку через рік?

Через два? ( Ніяких операцій, крім нарахування відсотків, у цей час з рахунком проводитися не буде)

Ответы на вопрос

Отвечает Гонин Никита.

Відповідь:

14 000 : 100 *10 =1400 грн він отримає додатково

14000 + 1400 =15400 грн буде у нього через рік

Покрокове пояснення:

15400+1400=16800грн-через 2 роки

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

через 1 рік:15400

через 2:16800

Пошаговое объяснение:

14000 : 100 • 10=1400

1400+14000=15400