ПОМОГИТЕ СРОЧНО ДАМ 100 БАЛОВ Радіус кулі дорівнює 4,8 см. Знайти діаметр цієї кулі.Знайди

довжину кола, якщо його діаметр дорівнює 3,8 см:

Ответы на вопрос

Отвечает Юрков Сергей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) Радіус це половина діаметру

r=d/2, отде

d=2r

d=2*4,8=9,6 см

2) Формула довжини кола через діаметр

С=πd, де

π≈3,14

d- діаметр кола

За умовою d=3,8 см , підставимо значення у формулу

С=3,14*3,8≈11,932 см