Найти обратную функцию пожалуйстааа срочно y=³√‎2x-5


Ответы на вопрос

Отвечает Давлетгиреева Дана.

Ответ:

y =  \sqrt[3]{2x - 5}  \\ 0 =  \sqrt[3]{2x - 5}  \sqrt[3]{2x - 5}  = 0 \\ 2x - 5 = 0 \\2x = 5 \\ x =  \frac{5}{2}

Підставив замість ігрика нуль далі поміняв місцями ліву й праву частини, прирівняти підкореневий вираз до 0,переніс обидві частини на 2