Сергійко йде від дому до школи 20 хвилин, а його брат Петрик — 40 хвилин. Петрик вийшов із дому

на10 хвилин раніше від Сергійка. Через скільки хвилинпісля виходу з дому Сергійко наздожене Петрика?Відповідь:​

Ответы на вопрос

Отвечает Хазов Никита.

Путь от дома до школы примем за единицу (целое).

1) 1 : 20 = 1/20 - пройдёт Сергей за 1 мин;

2) 1 : 40 = 1/40 - пройдёт Пётр за 1 мин;

3) 1/40 · 10 = 10/40 = 1/4 - пройдёт Пётр за 10 мин. (расстояние между мальчиками);

4) 1/20 - 1/40 = 2/40 - 1/40 = 1/40 - на столько они сближаются за 1 мин;

5) 1/4 : 1/40 = 1/4 · 40/1 = 40/4 = 10 (мин) - через 10 мин Сергей догонит Петра.

Вiдповiдь: через 10 хвилин  після виходу з дому Сергійко наздожене Петрика.