Тендеуді шешіңіз жане тексеруді орынданыз35+ (m -46) =336​


Ответы на вопрос

Отвечает Михайлова Аня.

Ответ:35+(m-46)=336

35+m-46=336

m=336-35+46

m=347

Надеюсь правильно