Теңдеуді шешіңіз және тексеруді орында:(19x-6x):4=26​


Ответы на вопрос

Отвечает Дунська Крістіна.

Ответ:

 \frac{19x - 6x}{4}  = 26  \\  \frac{13x}{4}  -  \frac{26}{1}  = 0 \\  \frac{13x - 104}{4}  = 0 \\ x = 8