Теңдеуді шешіңіз жəне тексеруді орындаңыз: 27+(84-m) =53​


Ответы на вопрос

Отвечает Нікіта Гаманюк.

Ответ:

27+(84-m)=53

84-m=53-27

84-m=26

m= 84-26

m=58

27+(84-58)=53

53=53

Пошаговое объяснение:

Отвечает Минойть Антон.

Ответ:

щя

Пошаговое объяснение:

84-м=53-27

84-м=26

-м=26-84

-м=-58

м=58

гы