Довжина городу 34м, а ширина - на 10м менша. ¼ площі городу займають огірки, а решту - картопля.

Яку площу займає картопля?

Ответы на вопрос

Отвечает Финапетов Максим.
1.34-10=24(м) ширина городу
2.34*24=816(м) площа городу
3.816*1/4=204(м)займають огірки
4.816-204=612(м) площа картоплі