Тракторшылар 54 га егістік алқабын үш күнде 2:3:4 қатынасындай өлшемде орып бітірді. Әр күні қанша

га жерді орғанын есептеңіздер. Пжжж тез керек тұр​

Ответы на вопрос

Отвечает Алим Дамир.

Ответ:

2+3+4=9

54÷9=6

2×6=12

3×6=18

4×6=24

Пошаговое объяснение: тексерсек 12+18+24=54га