Көбейтудің үлестірімділік қасиетін қолданып, жақшаны аш: (7 + x) ∙ 2.


Ответы на вопрос

Отвечает Тесленко Лена.

Ответ:(7+х)•2=7•2+х•2=14+2х

Пошаговое объяснение: