66. Көбейтудің үлестірімділік қасиетін пайдаланып, қосынды, айырма түрінде жазыңдар:1) 2(х + 3);

3) 9(4 +у); 5) 6(т + 3); 7) 5(a + 7);2) 4(х – 5); 4) 5(у – 2); 6) 7(n — 8); 8) 4(b - 3).​

Ответы на вопрос

Отвечает Сердитых Ульяна.

Решение и ответ:

1) 2(х + 3) = 2x + 6

2) 4(х – 5) = 4x – 20

3) 9(4 + у) = 36 + 9y

4) 5(у – 2) = 5y – 10

5) 6(t + 3) = 6t + 18

6) 7(n – 8) = 7n – 56

7) 5(a + 7) = 5a + 35

8) 4(b – 3) = 4b – 12