11) +, - таңбаларының тиістісін қойып жаз. 270 30 70 = 370270 30 70 = 170270 30 70 = 230270 30 70

= 310​

Ответы на вопрос

Отвечает Мраморная София.

Жауабы :

1)270+30+70=370

2)270-30-70=170

3)270+30-70=230

4)270-30+70=310