3-сыпып бақылау жұмыс теңдеу шешу 570-х=120+250480+х=860+250​


Ответы на вопрос

Отвечает Туктагулова Вероника.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

570-х=120+250

570-х=370

х=200

480+х=860+250​

480+х=1110

х=630