Першого дня у шкільній сімейній олімпіаді взяло участь 32 дитини ,а дорослих -на 36 осіб більше.

Скільки всього дорослих і дітей взяло участь в олімпіаді ?

Ответы на вопрос

Отвечает Сударев Данил.

Ответ: 100

Пошаговое объяснение:

32+36=68 приняло взрослых

68+32=100

Всего 100

Или так 32+(32+36)=100

Отвечает Булах Данил.

Ответ:

Задача в одно действие

1) 32+36=68

Ответ: 68 всего дитей и взрослых взяли участвовать в олимпиаде.