Турист йшов пішки 1,8 год зі шквидкістю 4,8 км/год і їхав на велосипеді 1,5 год зі шквидкістю

15,4км/год. Яку відстань він подолав за весь цей час?​

Ответы на вопрос

Отвечает Malishava Tamriko.

Выражение: 4,8 · 1,8 + 15,4 · 1,5.

1) 4,8 · 1,8 = 8,64 (км) - шёл пешком;

2) 15,4 · 1,5 = 23,1 (км) - ехал на велосипеде;

3) 8,64 + 23,1 = 31,74 (км) - весь путь.

Ответ: 31 км 740 м.