На полиці були книги. Спочатку взяли третю частину всіх книг без двох, а потім 50% тих книг, що

залишилось. Після цього на полиці стало 9 книг. Скільки книг було на полиці спочатку. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Фукс Артём.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

После первого изъятия на полке осталось

9*2 = 18 книг

первый раз изъяли

18/2 = 9 книг

тогда было на полке

18+9 = 27 книг