7,3х+5=2х+10 и 3,5х=2х+6


Ответы на вопрос

Отвечает Greed Flyleaf.

1) 50/53 2) х = 4

Пошаговое объяснение:

1) 7,3 x + 5 = 2 x + 10

2) Переносим змінний знак у ліву частину:

7,3 х + 5 - 2 х = 10

3) Переносим сталий знак у протилежну частину:

7,3 х - 2 х = 10 - 5

4) Зводимо подібні доданки 7,3 х - 2 х:

5,3 х = 10 - 5

5) Віднімаємо числа:

5,3 х = 5

6) Розділяємо обидві частини рівняння на 5,3 х:

х = 50/53.

2) 3,5 х = 2 х + 6

1) Переносимо змінний знак у протилежну сторону:

3,5 х - 2 х = 6

2) Зводимо подібні доданки:

1,5 х = 6

3) Розділяємо обидві частини на 1,5:

x = 4

Відповідь : 4