1. Порівняти 52,67 та 52,670 2. Обчислити 2.5х + 0,47, якщо х=1, 5 3. Периметр квадрата 1,8 см.

Яка його площа?

Ответы на вопрос

Отвечает Тян Мария.

Ответ:

1. Порівняння 52,67 та 52,670:

Обидва ці числа мають однакове значення. 52,67 і 52,670 є рівними числами, оскільки десяткові числа з нулем у кінці не впливають на їхню величину.

2. Обчислення виразу 2.5х + 0,47, якщо х = 1,5:

Підставимо значення х у вираз і обчислимо його:

2.5 * 1.5 + 0.47 = 3.75 + 0.47 = 4.22

Отже, якщо х = 1,5, то вираз 2.5х + 0,47 дорівнює 4.22.

3. Розрахунок площі квадрата з периметром 1,8 см:

Периметр квадрата = 4 * сторона квадрата

Ми знаємо, що периметр дорівнює 1,8 см, тому:

1,8 см = 4 * сторона квадрата

Тепер поділимо обидві сторони на 4, щоб знайти довжину сторони квадрата:

сторона квадрата = 1,8 см / 4 = 0,45 см

Тепер, коли ми знаємо довжину сторони квадрата (0,45 см), можемо знайти його площу, використовуючи формулу для площі квадрата:

Площа квадрата = сторона² = (0,45 см)² = 0,2025 см²

Отже, площа цього квадрата дорівнює 0,2025 квадратних сантиметрів.