На скільки ВІДСОТКІВ збільшилося/зменшилося число 700,якщо його спочатку збільшили на 40%,а потім

зменшили на 40%? БУДЬ ЛАСКА ДОПОМОЖІТЬ(Відповідь у відсотках)

Ответы на вопрос

Отвечает Шитиков Влад.

Ответ:зменшиться на 112

Пошаговое объяснение:

700×1.4=980

980×0.6=588

700-588=112

Отвечает Сафронова Жанна.

Ответ:

0% тому що збільшили та зменшили на однакову кількість відсотків