Сума двох чисел дорівнює 30. Одне із чисел у 1.5 раза більше за інше. Згайдіть ці чила. Повний

розв'язок​

Ответы на вопрос

Отвечает Джаферова Асие.

Ответ:

Пусть x -первое число, тогда 1,5*x - второе число, тогда

х+1,5х=30

2,5х=30⇒х=30/2,5=12 - первое число

Второе: 12*1,5=18

Ответ: 12 и 18

Отвечает Смык Максим.

Відповідь:

1 число - х , 2 число - 1.5х , разом 30 . Маємо рівняння :

Х+1.5х=30

2.5х=30

Х=12

Отже 12 це 1 число

2число = 12×1.5=18

Покрокове пояснення: