Зараз батько у два рази старший від дочки , а 11 років тому він був у 3 рази старший за неї .

скільки років батькові та скільки дочці? ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА

Ответы на вопрос

Отвечает Семкин Женя.

(2x-11)/(x-11)=3

2x-11=3*(x-11)

2x-11=3x-33

2x-3x=-33+11

-1x=-22

x=-22/(-1)

x=22 доченька

2*22=44 папаша