Відстань між містами літак подолав за 3 год зі швидкістю 640 км год.За який час потяг подолає 1/6

цієї відстані якщо рухатиметься зі швидкістю 80 км/год. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Мажухина Кристина.

Ответ:

за 4 часа

Пошаговое объяснение:

(3·640·1/6)/80=320/80=4 ч