Пачка морозива коштує 8 грн. Скількі грошей було у Ганусі, якщо вона купила 5 пачок морозива і в

неї залишилось 3 грн?

Ответы на вопрос

Отвечает Мирный Иван.

8*5=40 (грн.) коштують 5 пачок морозива

40+3=43 (грн.) було у Ганнусі

Відповідь: 43 грн.