1207 санынан 51300 бен 9-дын болиндисин косу; 480 мен 7-нин кобетиндисинен 1406 санын азайту; 5700

саны мен @-нын кобетиндисин 100 есе кемиту, мундагы @=9.

Ответы на вопрос

Отвечает Мехтохутдинова Кристина.
1207+51300÷9=6907
480×7-1406=1674
5700×9÷100=513