а)b мен 34 -тин косындысынан 69 -ды азайту, мундагы b =87; б) 58-ге b мен 36 -нын айырмасын косу,

мундагы b=91.

Ответы на вопрос

Отвечает Борщ Дима.
А)b= 87; 87+34-69=121+69=190
б)b=91; 58-(91-36)=58-55=3