Фермер зібрав 38 мішків пшениці й 18 мішків жита. Маса пшениці була на 16 центнерів більша, ніж

маса жита. Скільки кілограмів жита і скільки пшениці зібрав фермер окремо, якщо всі мішки із зерном мали однакову масу ?

Ответы на вопрос

Отвечает Мишин Михаил.
38-18=20 (на 20 мешков больше пшеницы, чем ржи), но пшеницы больше на 16 ц, значит
16 ц : 20 = 0,8 ц (в каждом мешке)
38 * 0,8 ц = 30,4 ц (пшеницы)
18 * 0,8 ц = 14,4 ц (жита)
Ответ: фермер собрал 30,4 ц пшеницы и 14,4 ц жита