Фермер зібрав 38 мішків пшениці й 18 мішків жита. Маса пшениці була на 16 ц більша ніж маса жита.

Скільки кілограмів жита і пшениці ,зібрав фермер окремо,якщо всі мішки із зерном мали однакову масу.

Ответы на вопрос

Отвечает Зинолла Рустем.
38-18=20 мешков - разница в мешках
16ц=1600кг
1600:20=80 кг в мешке
80*38=3040 кг= 30ц40кг пшеницы
80*18=1440 кг=14ц40кг жита