X - 1 357:23 = 103 695РТТЕУШІсіңоrіен шығар көмектесіндерш өтініш ​


Ответы на вопрос

Отвечает Smelova Arina.

Ответ:

х-1357:23=103695    

х-59=103695  

 х=103695+59    

х=103718

Пошаговое объяснение: