У теплиці зрізали троянди. Білих і жовтих троянд зрізали 400 штук, жовтих і червоних 320, а білих і

червоних 440. Скільки зрізали троянд кожного кольору?​

Ответы на вопрос

Отвечает Амирбегова Леся.
Білі - x, жовті - y, червоні - z
x + y = 400
y + z = 320
x + z = 440
y = 320 - z; x = 440 - z
(320 - z) + (440 - z) = 400
320 - z + 440 - z = 400
760 - 2z = 400
-2z = 400 - 760
-2z = -360
z = -360 / -2
z = 180
y = 320 - 180 = 140
x = 440 - 180 = 260
Відповідь: Білих троянд - 260, Жовтих троянд - 140, Червоних троянд - 180