Одна сторона трикутника = 18 см, а 2 в 3 рази більша за 3.а периметр трикутника = 38 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Уманський Бодя.

Пошаговое объяснение:

2 сторона це x

3 сторона це 3x

1) x+3x=4x

2)38-18=20

3)20÷4=5

x=5

4)5×3=15

Отвечает Терентьев Никита.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

нехай 3 сторона буде х см,тоді друга 3х

Скл рівняння:

3х+х+18=38

4x=20

x=5

Отже, 3 сторона =5 см,а друга 3*5=15 см