Знайдіть загальний вигляд первісних функції f(x) = 4 - x


Ответы на вопрос

Отвечает Кучмина Оля.

Ответ:

незнаю чи точно правельно

Пошаговое объяснение:

Первісна функція (інтеграл) від заданої

функції f(х) = х 4 має вигляд:

F(x) = (x-4)dx= 1/2 x^2 - 4x + C,

де С- довільна константа інтегрування.

Отже, загальний вигляд первісної функції f(x) =

х-4 €

F(x) = 1/2 x^2-4х + С

де С- довільна константа.