Периметр трикутника дорівнює 64 см. Одна його сторона на 4 см менша за другу, а третя на 8 см

більша за другу. Знайдіть сторони трикутника. Допоможітт будь ласка!! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Генних Никита.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

невідому сторону візьмемо за х.тобто х+4,а третя х-8.Складемо рівняння х+х+4+х-8=64

3х-4=64

3х=64-4

3х=60

х=20

Отже, перша сторона 20см, друга 20+4=24см, а третя 20-8=12см.

В-дь:20см,24см,12см.