ПОЖАЛУЙСТА, ПОМОГИТЕ Сума двох додатних чисел дорівнює 17. Які мають бути ці числа, щоб сума

кубів цих чисел була найменшою? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Надь Миша.

Ответ:

8 и 9, потому что 8³+9³=512+729=1241