Бекзат биiктiкке секiрдi.Оның нəтижесi ɵзiнiң бойынан 340мм кем жəне қарындасынан


Ответы на вопрос

Отвечает Осипова София.

Ответ: карындасынын бойы мм-ге айналдырамыз 1м 5 см =1050мм

Бекзаттың бойы х?

Пошаговое объяснение:

Х-340=1050+100

Х=1150+340

Х=1490

Жауабы Бекзаттың бойы 1м 49 см