Сума двох чисел дорiвнюэ 740. знайди цi числа, якщо одне з них утричi бiльше за iнше


Ответы на вопрос

Отвечает Иваненко Алина.
Менше число х
більше число 3х
сума 740
складемо рівняння
х+3х=740
4х=740
х=740:4
х=185 менше число
185*3=555 більше число
=================
 2 спосіб
=================
1+3=4 частини сума двох чисел
740:4=185 складає одна частина,тому це буде менше число
185*3=555 більше число