Від мотузки завдовжки 100 м відрізали послідовно 10% і 20% її довжини, а потім 50% решти. Якою

стала довжина мотузки?

Ответы на вопрос

Отвечает Сураев Саша.

Ответ:

35

Пошаговое объяснение:

100-10-20=70(м)

70:2=35(м)