уяви що твій друг Павло познайомився у дворі з бабусею і захотів дізнатися скільки їй років.Бабуся

сказала що якщо від найбільшого трицифрового числа відняти 99 результат поділити на 100 і помножити на 8 то отримаєш число її років .Скільки років бабусі

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Ответ:

72

Пошаговое объяснение:

найбільше трицифрове 999.

999-99=900

900/100 = 9

9*8= 72