‒7,2 + (‒4,5); 2,1 – 7,9; –8,2 + 11,1; –4,7 – 1,8; –4,6 + 1,7; ‒3,2 ‒ (‒9,1);


Ответы на вопрос

Отвечает Шумин Никита.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

‒7,2 + (‒4,5); = -7,2 - 4,5 = -(7,2 + 4,5) = -11,7

2,1 – 7,9; = -(7,9 - 2,1) = -5,8

–8,2 + 11,1; = 11,1 - 8,2 = 2,9

–4,7 – 1,8 = -(4,7 + 1,8) = -6,5

–4,6 + 1,7 = -(4,6 - 1,7) = -2,9

‒3,2 ‒ (‒9,1) = -3,2 + 9,1 = 9,1 - 3,2 = 5,9

Отвечает Карих Полина.

Ответ:

 - 7.2 +( - 4.5) =  - 11.7

2.1 - 7.9 =  - 5.8

 - 8.2 + 11.1 = 2.9

 - 4.6 + 1.7 =  - 2.9

 - 4.7 - 1.8 =  - 6.5

 - 3.2 - ( - 9.1) = 5.9

Пошаговое объяснение:

Чому якшо ми пишемо наприклад -7-7=то це ні в якому разі не буде 0 тому що мінус на мінус дає плюс тому буде -7-7=-14