Автомобіль за 6 годин проїхав 480 км. Яку відстань міг би проїхати автомобіль за цей час, якби за

кожну годину проїжджав на 12 км більше.

Ответы на вопрос

Отвечает Мирошниченко Павел.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 480 / 6 = 80 (км) - швидкість, з якою їхав автомобіль спочатку.

2) 80 + 12 = 92 (км/год) - нова швидкість автівки.

3) 92 * 6 = 552 (км) - зміг би проїхати автомобіль з новою швидкістю.