корові в холодному корівнику треба на добу 40 кг кормів,а в теплому 36 кг.На скільки кілограмів

кормів менше треба на тиждень корові у теплому корівнику ніж у холодному

Ответы на вопрос

Отвечает Berikkojaev Damir.

1)40*7=280

2)36*7=252

3)280-252=28