Визначте, якій відстані на місцевості відповідає відрізок прямої довжиною 5,5 см на карті масштабом

1:100 000. Обчисліть відстань на місцевості, яка відповідає такому самому відрізку на карті, масштаб якоï: а) дрібніший 1:100 000 у 2 рази; б) більший в 4 рази. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Крилова Анастасія.

Ответ: Масштаб: 1см=100 000см

100 000см=1000м=1км

Масштаб: 1см:1км

1*5,5=5,5(км)

5,5см=5,5км

а) Масштаб дрібніший 1:100 000 у 2 рази

100 000*2=200 000

Масштаб=1:200 000; 1см=200 000см; 1см=2км

5,5*2=11(км) - відстань на місцевості, яка відповідає відрізку 5,5см на карті

б) Масштаб більший 1:100 000 в 4 рази

100 000/4=25 000

Масштаб=1:25 000; 1см=25 000см; 1см=250м

5,5*250=1375(м) - відстань на місцевості, яка відповідає відрізку 5,5см на карті.

Пошаговое объяснение: постав пж коронку